پرسش و پاسخ های متداول - FAQ

هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱شب
تعویض کالا فقط ۱ بار و با ارائه اصل فاکتور، در مدت ۷ روز امکان پذیر است. همچنین در دوران حراج و پروموشن در مدت ۳ روز امکان تعویض کالا وجود دارد.
* اعضای طلایی باشگاه مشتریان می توانند تعویض و عودت کالا را در مدت ۱۴ روز انجام دهند.
*تعویض کالا تنها با کالاهای همان دپارتمان امکان پذیر است.
*امکان تعویض برای اقلام آرایشی بهداشتی، لباس زیر، زیورآلات، عینک ها و کالاهای گواسپرت (در زمان حراج) وجود ندارد.
عودت کالا با داشتن اصل فاکتور، نهایتا در مدت ۳ روز امکان پذیر است و تنها در صورت حفظ شناسه کالا و تایید کارشناس روشا انجام می پذیرد. کالاهای خریداری شده در زمان حراج و پروموشن های روشا قابل عودت نیست.همچنین امکان عودت کالاهایی که دارای کارت گارانتی پر شده هستند، وجود ندارد.
مبلغ کالا به صورت اعتبار خرید ۳ ماهه ثبت و به صورت رسید تحویل داده می شود. این اعتبار خرید در کارت عضویت شما ثبت نمی شود و باید به صورت جداگانه در زمان استفاده ارائه شود.
حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت پس از خرید کالا، مشکل را به امور مشتریان به صورت حضوری یا با شماره تلفن ۲۵۷۱۴۰۰۰ گزارش کنید تا پیگیری لازم انجام شود.
در حال حاضر فقط خرید حضوری امکان پذیر است.
نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما را حضوری (با مراجعه به باشگاه مشتریان و تکمیل فرم )، تلفنی یا از طریق ایمیل دریافت خواهیم کرد. در صورت نیاز به رسیدگی، این کار را در کمتر از ۷۲ ساعت انجام خواهیم داد.
با خرید بیش از ۵ میلیون ریال از روشا و فروشگاه های گو اسپرت می توانید عضو باشگاه مشتریان روشا شوید. کارت های باشگاه مشتریان روشا در سه سطح تعریف شده اند: فیروزه ای، نقره ای و طلایی
با داشتن کارت فیروزه ای باشگاه مشتریان روشا به ازای هرخرید، ۱٫۵ درصد مبلغ آن، امتیاز به حساب شما اضافه خواهد شد.
اعضای باشگاه مشتریان روشا با خرید ۶ میلیون تومان از کالاهای غیر حراجی در مدت یک سال به جمع دارندگان کارت نقره ای می پیوندند و به ازای هر خرید، ۳ درصد مبلغ آن، امتیاز دریافت می کنند.
اعضای باشگاه مشتریان روشا با خرید ۱۵ میلیون تومان از کالاهای غیر حراجی در مدت یک سال ، دارنده کارت طلایی باشگاه مشتریان روشا می شوند و به این ترتیب به ازای هر خرید، ۵ درصد مبلغ آن، امتیاز دریافت می کنند.
پس از رسیدن خریدتان به حد نصاب، صندوقدار شما را از این موضوع مطلع خواهد کرد. با مراجعه به باشگاه مشتریان روشا واقع در فروشگاه روشا (طبقه G ) وتکمیل فرم عضویت، کارت خود را دریافت کنید.
روشا برای اعضای خود در سطوح مختلف، سرویس های متنوعی ارائه می کند. برای اطلاع از جزییات سرویس ها به باشگاه مشتریان روشا از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب حضوری مراجعه فرمایید یا جزییات را در آدرس زیر مطالعه کنید.
http://loyalty.roshacenter.info/About
با مراجعه به وب سایت روشا ، ورود به لینک زیر و وارد کردن اطلاعات لازم، از وضعیت عضویت تان مطلع شوید.
http://loyalty.roshacenter.info
با مراجعه حضوری به باشگاه مشتریان و ارائه اطلاعات لازم، کارت شما دوباره صادر خواهد شد. مسئولیت هرگونه سوءاستفاده از کارت به عهده دارنده کارت خواهد بود.
خیر، ثبت امتیاز بر مبنای خرید شما فقط در ایام غیر حراج انجام می شود زیرا کالای حراجی امتیاز ندارد.
شما می توانید تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب حضوری یا تلفنی از طریق شماره ۲۵۷۱۴۰۰۰ موضوع را با کارشناس باشگاه مشتریان مطرح کنید تا پیگیری لازم انجام پذیرد.
کارت عضویت از زمان صدور به مدت یک سال اعتبار دارد. در صورت عدم خرید از فروشگاه، شما به یک سطح پایین تر نزول پیدا می کنید و امتیاز شما در صورت عدم استفاده پس از گذشت یک سال منقضی خواهد شد.
به میزان امتیاز کالای مرجوع شده از امتیاز کارت شما کسر خواهد شد. در صورتی که امتیازهای شما استفاده شده باشد میزان امتیاز کالای مرجوعی به صورت نقدی دریافت می شود.
خیر، این شارژ قابل معاوضه با وجه نقد نمی باشد.
شما حتما در هنگام خرید باید شماره موبایلی را که همیشه با آن خرید می کنید و با شماره ثبت شده در کارت شما یکی است به صندوقدار اعلام کنید تا خرید شما در کارتتان ثبت شود. برای استفاده از شارژ کارت نیز باید کارت خود را همراه داشته باشید.
برای ارائه رزومه کاری به بخش استخدام وب سایت مراجعه کنید یا رزومه را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
job@roshacenter.com
در صورت درخواست همکاری برند خود با روشا، رزومه و نمونه کارتان را برای آدرس زیر ارسال کنید.
customerservice@roshacenter.com