برند ایتالیایی NARACAMICIE با طراحی‌های مبتکرانه، دقیق و اصیل ایتالیایی، افزون بر کیفیت بالا و قیمتی متوسط همواره متمایز از رقبایش بوده است. یکی از نقاط قوت NARACAMICIE استفاده از طراحان مطرح ایتالیایی است.
nara 4
nara 2
nara 3

ما کیستیم؟

برند ایتالیایی NARACAMICIE در سال ۱۹۸۴ با تمرکز بر پیراهن زنانه و مردانه تاسیس شد و کارش خیلی زود رونق گرفت و در کل ایتالیا و در بازارهای جهانی شناخته شد. امروزه نارا حدود ۴۵۰ شعبه در سراسر دنیا (۳۰۰ شعبه در ایتالیا و ۱۵۰ شعبه در سایر کشورها) دارد. NARACAMICIE با وجود کسب موفقیت‌های بسیار، هرگز دست از کار نکشیده و بی‌وقفه برای حفظ و ادامه‌ی این مسیر در زمینه‌ی بالا بردن کیفیت و برتری محصولاتش تلاش کرده است.

 

چرا ما را انتخاب می کنند؟

NARACAMICIE با طراحی‌های مبتکرانه، دقیق و اصیل ایتالیایی، افزون بر کیفیت بالا و قیمتی متوسط همواره متمایز از رقبایش بوده است.

یکی از نقاط قوت NARACAMICIE استفاده از طراحان مطرح ایتالیایی است. طراحان خلاق این برند با بهره‌گیری از مد روز دنیا و با پایبندی به اصل اولیه نارا در طراحی، یعنی کات و برش بی‌نظیر، هر سال گستره‌ی متنوعی از طرح، رنگ و مدل معرفی می‌کنند؛ به نحوی که این برند هم اکنون دارای بیش از ۱۰۰۰۰ طرح، رنگ، مدل و پارچه است.