پوشاک Sergent Major در 4 بخش ارائه می‌شوند، TROUSSEAU برای 0 تا 9 ماه‌، LAYETTE برای 3 تا 24 ماه،PETIT ENFANT برای 2 تا 7 سال و RAND ENFANT	برای 8 تا 14 سال. مدل‌های Sergent Major به دلیل طرح‌های خاص و ابتکاری، مشخصه‌های عملی، هارمونی در رنگ آمیزی و نقوش منحصر به فرد متمایز است.
1
2
3
4
5

ما کیستیم؟

بنیان‌گذار این برند بعد از سال‌ها پیشتازی در دنیای نساجی و پارچه بافی، فعالیت خود را به سمت پوشاک کودکان هدایت کرد و در ۱۹۸۷ برند Sergent Major را خلق نمود. وعده این برند آگاهی کامل نسبت به انتظارات والدین و نیازهای کودکان است. Sergent Major به قدرت تخیل معتقد است و نقش خود را در خلق یک تجربه، یک قصه، یک رویا یا یک احساس برای کودکان می‌بیند. ارزش‌های Sergent Major تخیل، آگاهی، خلاقیت و کیفیت هستند.

 

چرا ما را انتخاب می کنند؟

پوشاک Sergent Major در ۴ بخش ارائه می‌شوند، TROUSSEAU برای ۰ تا ۹ ماه‌، LAYETTE برای ۳ تا ۲۴ ماه،PETIT ENFANT برای ۲ تا ۷ سال و RAND ENFANT برای ۸ تا ۱۴ سال. مدل‌های Sergent Major به دلیل طرح‌های خاص و ابتکاری، مشخصه‌های عملی، هارمونی در رنگ آمیزی و نقوش منحصر به فرد متمایز است. Sergent Major پارچه‌های راحت و مقاوم را انتخاب می‌کند و ایمنی، سهولت در نگهداری و حفظ نسبتی مناسب بین قیمت و کیفیت را همیشه در نظر می‌گیرد.