دپارتمان لباس زنانه- طبقه G

دپارتمان لباس زنانه- طبقه G

برندهای حاضر در این دپارتمان

یکی از کامل ترین مجموعه لباس زنانه روز از برندهای مختلف اروپایی در این بخش کنار هم چیده شده اند. لباس رسمی و غیر رسمی برای سلیقه های گوناگون از بین برندهای منتخب همزمان با سایر کشورهای دنیا در این دپارتمان در دسترس خریداران است تا هر فردی به راحتی پوشاک مورد نیاز خود را از بین آنها انتخاب کند و خریدی لذت بخش داشته باشد..

rosha-pimkie
برند دانمارکی VERO MODA در سال ۱۹۸۷ با تمرکز بر پوشاک زنان جوان راه اندازی شده است. 
VERO MODA انتخاب بانوان جوانی است که مستقل می‌اندیشند، از روند مد آگاه‌اند و می‌خواهند خوب لباس بپوشند و ظاهر خوبی داشته باشند.
برند دانمارکی ONLY زنان جوان و خوش‌بینی را به خود جذب می‌کند که نگرش مثبتی نسبت به زندگی دارند. کسانی که به دنبال سبک‌های نو و شیوه‌های نو برای بروز سلیقه خود هستند، برند پویای ONLY را برمی‌گزینند و با علاقه و اتکا به نفس، روحیه‌ی زنانه و سبک خاص خود را بروز می‌دهند.
برند ایتالیایی Rinascimento خلق تجربه‌ای حقیقی از حس زنانه‌ای است که مخاطبانش انتظار دارند. مخاطب Rinascimento بانویی است با شخصیتی پویا، که دوست دارد آخرین تغییرات مد را دنبال کند و از ظاهر خود لذت ببرد.
برند PIECES از سال ۲۰۰۳ در عرصه‌ی طراحی لباس و اکسسوار زنانه فعال است. این برند مجموعه‌ای از اکسسوار لوکس از جمله کیف، کمربند، کفش، زیورآلات، روسری و ... را با قیمت مناسب ارائه می‌کند. مدل‌های متنوع مجموعه‌های PIECES همه‌ی آن چیزی هستند که بانوان جوان برای کامل کردن ظاهرشان به آن نیاز دارند.
tom-tailor
برند اسپانیایی Desigual ، که با طرح‌های متفاوت، شاد و رنگارنگش شناخته می‌شود، کارش را در سال ۱۹۸۴ آغاز کرد. از شعار Desigual می‌توان نگاهش به مد و زندگی را دریافت: "زندگی شیرین است!". این شعار دربردارنده‌ی پیامی پرشور، مثبت و شاد است.
برند ایتالیایی NARACAMICIE با طراحی‌های مبتکرانه، دقیق و اصیل ایتالیایی، افزون بر کیفیت بالا و قیمتی متوسط همواره متمایز از رقبایش بوده است. یکی از نقاط قوت NARACAMICIE استفاده از طراحان مطرح ایتالیایی است.
برند ایتالیایی GAUDI از سال 1995 در زمینه پوشاک و کیف و کفش زنانه و مردانه شروع به کار کرد. GAUDI با تکیه بر پژوهش در روند مد، و تاکید بر اهمیت طراحی، همواره توانسته خود را با دنیای همیشه در حال تغییر مد هماهنگ کند.
logo
Morgan
max_co150
etam_logo_150