تنوع پوشاک برند  Z generationبه اندازه ای است که می‌تواند نمایان‌گر هر نوع شخصیتی از سنین 0 تا 14 سال باشد. این برند سه مجموعه پوشاک را ارائه می کند و به کودکان و نوجوانان امکان می‌دهد که سبک خاص خود را بیابند.
5
4
1
6
3

ما کیستیم؟

Z generation در چند دهه گذشته در خدمت کودکان نسل‌های گذشته تا به امروز بوده است. این برند فرانسوی فعالیتش را از سال ۱۹۸۳ با نام Z آغاز کرده، دفتر مرکزیش در فرانسه واقع است و امروزه با داشتن ۶۰۰ فروشگاه و ۴۰۰ شعبه در دنیا حضور قدرتمندی دارد. برند Z در سال ۲۰۱۰ به Z generation تغییر نام داد تا اعلام کرده باشد که رویکرد خود را تغییر داده، پوشاک به روزتری را انتخاب می‌کند و به این ارزش ها همواره پایبند است: نوآوری، کیفیت، قیمت مناسب و هماهنگی با مد روز.

 

چرا ما را انتخاب می کنند؟

تنوع پوشاک برند  Z generationبه اندازه ای است که می‌تواند نمایان‌گر هر نوع شخصیتی از سنین ۰ تا ۱۴ سال باشد. این برند سه مجموعه پوشاک را ارائه می کند و به کودکان و نوجوانان امکان می‌دهد که سبک خاص خود را بیابند.

برای کودکان ۰ تا ۳ ساله، پوشاکی که اولا کاملا راحت و مناسب کودکان نوپا باشد؛ و دوما توجه ویژه‌ای به جنس پارچه تا لطافت فوق العاده‌ای به آن‌ها بدهد. به علاوه، برای آسانتر کردن زندگی روزانه کودک و پدر و مادر، Z generation جنبه کاربردی آنها را هم به دقت بررسی کرده است.

برای دختران ۲ تا ۱۴ ساله، پوشاکی که خوش رنگ و رو و هماهنگ با مد روز باشند و دخترها را به دنیای رومانتیک دلخواهشان ببرند! دختران جوانی که به دنبال مد و زیبایی هستند در  Z generation محصولات بسیار متنوعی را در برابر خود می یابند.

برای پسران ۲ تا ۱۴ ساله، پوشاکی که با روحیه پرتحرک و ماجراجوی پسرها هماهنگ باشد. گرافیک‌های سرزنده پوشاک اسپورت Z generation به پسرانی که به دنبال تحرک و شیطنت هستند احساس راحتی می‌دهد.